Кутии
PCB|Rigs Spectre RX90
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
1822.00 €
/ 3563.52 лв.
Спечели 1 822 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 62206
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Gamemax |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Rear: 1 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори |
3 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.2 Type A |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 433 x 210 x 485 mm |
| Тегло (kg) | 7.0 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000910 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
4.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 120 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.2 |
| Вграден LAN |
2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 2 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode Chipset: - 1 x Ultra M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) mode - 2 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode* Chipset: - 1 x PCIe 3.0 x4 Slot (PCIE2), supports x2 mode* - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module - 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24 pin ATX Power Connector 1 x 8 pin 12V Power Connector |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Rear) - 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_1, USB32_2)) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Front) - 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A (1 Rear (USB32_3), 2 Front) - 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
1 x HDMI 1 x RJ-45 3 x Audio jacks 1 x BIOS Flashback Button 2 x SMA antenna connectors |
| Размери | Micro ATX - 24.4 x 24.4 cm |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
Захранване Corsair RMe RM750e 2025 750W 80 Plus Gold ATX 3.1 PCIe 5.1 Fully Modular PSU - CP-9020295-EU
| Производител |
Corsair |
| Продуктов код | CP-9020295-EU |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
24 пинов конектор x 1 4/8-pin +12V Power Connector x 2 4 пинов периферен захранващ конектор x 2 15 пинов S-ATA конектор x 11 6/8-pin PCI Express Connector x 1 16-pin PCI Express 5.0 Connector x 1 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | Cybenetics GOLD Certified |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 120 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-LM240-BKDMMC-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 2500-3400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 132.46 CFM |
| Ниво на шум | 36.07 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.27 mmAq |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 90 x 80 x 63 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размери (mm) |
282 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7800X3D Tray |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.0 GHz |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео карта | Sapphire PULSE RX 9060 XT OC 16 GB - 11350-03-20G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| Вентилатори | 3 x 120 mm ARGB |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
