Кутии
Портативна конзола Ayaneo 3 Oled Ryzen 7 16GB/512GB Black Portable Console
1186.00 €
/ 2319.61 лв.
Спечели 1 186 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61130
Купи на изплащане
| Производител | Ayaneo |
| Продуктов код | AYANEO 3 OLED |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор | AMD Ryzen 7 8840U |
| Честота CPU | up to 5.1 GHz |
| RAM памет | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Спецификации на диска | SSD:NVMe PCIe Gen4x4 |
| Размер на екрана | 7" |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Вид дисплей | OLED |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 6E |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 289,8 mm x 115 mm x 22.4 mm |
| Батерия | 49 Wh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 690 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
