Кутии
Портативна конзола MSI Claw 7 AI+ A2VM-031PL Portable Game Console 512GB Touchscreen Wi-Fi Black
800.00 €
/ 1564.66 лв.
Спечели 800 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61129
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | KSLMISPRZ0003 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 Processor 258V |
| Честота CPU | up to 4.80 GHz |
| RAM памет | 32 GB |
| SSD | 1 TB |
| Спецификации на диска | SSD:NVMe PCIe Gen4x4 |
| Размер на екрана | 7" |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Вид дисплей | LED IPS матов 120 Hz, 500 cd/m² |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 6E |
| ОС | Windows 11 Home |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 290 mm x 117 mm x 21.2 mm |
| Батерия | 6-клетъчна, литиево-йонна батерия, 54.5 Wh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 675 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
