Кутии
Портативна конзола Ayaneo Pocket ACE 12GB/256GB portable console
572.65 €
/ 1120.01 лв.
Спечели 572 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61139
Купи на изплащане
| Производител | Ayaneo |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon G3x Gen2 |
| RAM памет | 12 GB |
| SSD | 256 GB |
| Спецификации на диска | SSD:NVMe PCIe Gen4x4 |
| Размер на екрана | 4.5" |
| Резолюция | 1620 x 1080 |
| Вид дисплей | LED IPS матов |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 6E |
| ОС | Android 13 |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 176 mm x 82.5 mm x 18.4 mm |
| Батерия | 6000 mAh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 310 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
