Кутии
Портативна конзола Lenovo Legion Go S 8APU1 Ryzen Z1 Extreme 8" WUXGA IPS 500nits Glossy 120Hz Touch 16GB
НАЙ-ПРОДАВАН
706.00 €
/ 1380.82 лв.
Спечели 706 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61135
Купи на изплащане
| Производител | Lenovo |
| Продуктов код | 83N60012PB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| Честота CPU | up to 5.1 GHz |
| RAM памет | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| Спецификации на диска | SSD:NVMe PCIe Gen4x4 |
| Размер на екрана | 8" |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Вид дисплей | LED IPS матов 120 Hz, 500 cd/m² |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 6E |
| ОС | SteamOS |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 298.5 mm x 127.6 mm |
| Батерия | 55.5Wh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 740 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
