Кутии
Портативна конзола MSI Claw A8 BZ2EM-025PL Portable Game Console 1TB Touchscreen Wi-Fi White
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
1102.00 €
/ 2155.32 лв.
Спечели 1 102 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61127
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | KSLMISPRZ0002 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор | AMD Ryzen Z2 Extreme |
| Честота CPU | 2.0 GHz |
| RAM памет | 24 GB |
| SSD | 1 TB |
| Спецификации на диска | SSD:NVMe PCIe Gen4x4 |
| Размер на екрана | 8" |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Вид дисплей | LED IPS матов |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 7 |
| ОС | Windows 11 Home |
| Размери | 299.5 mm x 126.2 mm x 240 mm |
| Батерия | 4-клетъчна, литиево-йонна батерия, 80 Wh, 65W AC adapter power |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 765 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
