Кутии
Портативна конзола Nintendo Switch 2 + Mario Kart World Portable Game Console, 7.9" Touchscreen, 256GB, Wi-Fi Black
585.00 €
/ 1144.16 лв.
Спечели 585 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61143
| Производител | Nintendo |
| Продуктов код | 045496321529 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор | NVIDIA Custom Tegra |
| SSD | 256 GB |
| Размер на екрана | 7.9" |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Вид дисплей | LCD LED |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| ОС | Nintendo |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 272 mm x 13.9 mm x 166 mm |
| Батерия | Lithium-Ion (Li-Ion) 5220 mAh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 534 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
