Кутии
Портативна конзола MSI Claw 8 AI+ A2VM-037PL Portable Game Console 1TB Touchscreen Wi-Fi Beige
1120.00 €
/ 2190.53 лв.
Спечели 1 120 точки с тази покупка
Доставка м/у 5-7 дни
Код: 61128
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | KSLMISPRZ0001 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 Processor 258V |
| Честота CPU | up to 4.80 GHz |
| RAM памет | 32 GB |
| SSD | 1 TB |
| Спецификации на диска | SSD:NVMe PCIe Gen4x4 |
| Размер на екрана | 8" |
| Резолюция | 1920 x 1200 |
| Вид дисплей | LED IPS матов 500 cd/m², Maximum refresh rate: 120 Hz |
| Wireless (WiFi) | Wi-Fi 7 |
| ОС | Windows 11 Home |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Размери | 299 mm x 126 mm x 24 mm |
| Батерия | 6-клетъчна, литиево-йонна батерия, 80 Wh |
| Цвят | Бежов |
| Тегло | 795 g |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
