Кутии
PCB|Rigs Apex RTX90
3356.00 €
/ 6563.77 лв.
Спечели 3 356 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 57452
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Phanteks |
| Продуктов код | PH-XT523V1_DBK01 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отгоре: 3x120mm/2x140mm Отстрани: 2x120mm Отдолу: 3x120mm Отзад: 1x120mm/1x140mm |
| Включени вентилатори |
3 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1x USB-C 3.2 Gen2 1x USB 3.0 Microphone | Headphone combo Power button Reset button D-RGB mode button D-RGB color button |
| Макс. размер охладител | 184 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 270 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Отгоре: до 360mm Отстрани: до 240mm Отзад: до 120mm |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 440 x 230 x 500 mm |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| Продуктов код | BX80768285K |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 9 |
| Физически ядра | 24 (8P + 16E cores) |
| Логически ядра (Нишки) | 24 |
| Честота (MHz) |
3.7 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.7 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 3 nm |
| Кеш памет (MB) | 40 MB |
| TDP (W) | 125W / 250W (PL1/PL2) |
| Вградена графика (iGPU) | Intel Graphics |
| Отключен множител | Да |
| NPU |
Intel AI Boost |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Име на ядро | Arrow Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel Z890 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 9600+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC4082 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
1 x 5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500/5000 Mb/s (Realtek RTL8126) 1 x 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s (Killer E3100G) - Supports Killer LAN Software |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode* - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode* Chipset: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280 SATA3 6.0 Gb/s & PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) modes* - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode* - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_5, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode* - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_6, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode* |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode* Chipset: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode* - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
| BIOS | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C30BBEAK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL30 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.4 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Други | AMD EXPO Memory |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
Palit |
| Продуктов код | NE75080019T2-GB2031A |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 10752 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2617 MHz |
| Скорост на паметта | 30 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 3 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 850W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
331.9 x 127.1 x 60 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-1000F14XG |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
1 x 24 pin 2 x 8 pin EPS 4 x MOLEX 12x SATA 4 x 6+2 PCIe 1 x 16 pin PCIe 5.0 |
| Захранване |
115-230 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 92% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
NZXT |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
360 x 120 x 26 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN |
| Скорост на въртене | 500 - 2,400 ± 250 RPM per fan |
| Поток на въздух (CFM) | 75.05 CFM |
| Ниво на шум | 31.9 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.07 mm-H₂O |
| Скорост на помпата | 1,200 – 2,800 ± 300 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 56 mm x 56 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 hours |
| Други | Transmissive TFT, 262K color, 240 x 240 px, 30 Hz, 300 cd/m² |
| Размери (mm) | 401 x 120 x 27 mm - Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285K |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 9 |
| Физически ядра | 24 |
| Логически ядра (Нишки) | 24 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.7 GHz |
| Чипсет (MB) | Intel Z890 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5080 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 5 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 1000W 80 Plus Platinum ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 1000 |
| Сертификат | 80+ Platinum |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца (индивидуално за всеки компонент) |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
