Кутии
Кутия Phanteks XT View Windows 3x120mm ARGB - PH-XT523V1_DBK01
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
95.61 €
/ 187.00 лв.
Спечели 95 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 56452
Купи на изплащане
С новите хардуерни компоненти, които изискват повече охлаждаща мощ и вътрешно пространство, серията XT е проектирана да предложи точно това — и го прави с изключителна стойност. Дължината и ширината на шасито побират дори най-големите видеокарти, като оставят достатъчно място за кабел мениджмънт. Охлаждането е оптимизирано с до 9 позиции за 120 мм вентилатори, поддръжка за 140 мм вентилатори и специално място за радиатор в горната част на кутията.
Серията XT също така иновира, като поддържа най-новите дънни платки със скрити конектори отзад, осигурявайки изчистена и безкабелна визия. Видеокартата също печели от 3 позиции за 120 мм вентилатори върху средната плоча, които осигуряват директно охлаждане.
| Производител | Phanteks |
| Продуктов код | PH-XT523V1_DBK01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3x120mm/2x140mm Отстрани: 2x120mm Отдолу: 3x120mm Отзад: 1x120mm/1x140mm |
| Включени вентилатори | 3 ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1x USB-C 3.2 Gen2 1x USB 3.0 Microphone | Headphone combo Power button Reset button D-RGB mode button D-RGB color button |
| Макс. размер охладител | 184 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 270 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: до 360mm Отстрани: до 240mm Отзад: до 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 440 x 230 x 500 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
