Кутии
PCB|Rigs Ghost
2467.00 €
/ 4825.03 лв.
Спечели 2 467 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 62139
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Phanteks |
| Продуктов код | PH-XT523P1_DBK01 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отгоре: 3 x 120 or 2 x 140 mm Отпред: 3 x 120 or 3 x 140 mm Над захранването: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm or 1 x 140mm |
| Включени вентилатори |
4 x 140 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1 x USB-C 3.0 1 x USB 3.0 Microphone | Headphone combo Power Button Reset Button |
| Макс. размер охладител | 184 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 270 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Отгоре: до 360 mm Отпред: до 240 mm Отзад: до 120 |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 450 x 230 x 500 mm |
| Тегло (kg) | 7.55 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 7 |
| Физически ядра | 20 (8P + 12E cores) |
| Логически ядра (Нишки) | 20 |
| Честота (MHz) |
3.9 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.4 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 3 nm |
| Кеш памет (MB) | 36 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - up to 6400 MHz |
| TDP (W) | 125W / 250W (PL1/PL2) |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Да |
| NPU |
Intel AI Boost |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Име на ядро | Arrow Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | Z890 LIGHTNING WIFI |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel Z890 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 9466MHz+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC1220 |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2280 SATA3 6.0 Gb/s & PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) modes 1 x Hyper M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode 1 x PCIe 4.0 x4 Slot (PCIE3), supports x4 mode 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVio/CNVio2 (Integrated WiFi/BT) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
2 x Thunderbolt™ 4 Type-C (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Front) 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear) 8 x USB 3.2 Gen1 (4 Rear, 4 Front) 6 x USB 2.0 (2 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Ports 1 x HDMI Port 1 x Optical SPDIF Out Port 2 x Thunderbolt™ 4 Type-C Ports (40 Gb/s for USB4 protocol 40Gb/s for Thunderbolt™ protocol) 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A Ports (10 Gb/s) 4 x USB 3.2 Gen1 Ports 2 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port 1 x BIOS Flashback Button HD Audio Jacks: Rear Speaker / Central / Bass / Line in / Front Speaker / Microphone (Gold Audio Jacks with LED) |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
XFX |
| Продуктов код | RX-97TSWF3BC |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2970 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
325 x 150 x 65 mm |
| Дължина (мм) | 325 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin x 1 Cable (600mm) 8(4+4) Pin CPU: 2 Cables (700mm) PCI 6+2 Pin x 1 Cables (700mm) SLI(2 x PCI 6+2 Pin) x 1 Cables (550+150mm) 4 SATA x 2 Cables (550+130+130+130mm) 4 Molex x 1 One Cable (550+150+150+150mm) PCIe 12V-2x6 x 1 Cable (700mm) |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-LP360-BKMSNC-G-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 3 PIN |
| Скорост на въртене | 600-2400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 216.12 CFM |
| Ниво на шум | 38.71 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.48 mmAq |
| Скорост на помпата | 3400 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 91 x 78 x 63 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други |
The transparent ARGB pump bezel encases a unique dot-matrix screen with some fun and useful features Custom Pixelated Display Built on DeepCool`s optimized 5 PRO generation high-performance water pump Optimized FD12 ARGB PWM fans Anti-Leak Technology |
| Размери (mm) |
402 x 120 x 27 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Тегло | 1716 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
WD |
| Продуктов код | WDS200T4G0E |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 2TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 5000MB/s |
| Скорост при запис | до 4200MB/s |
| Тип памет | 3D NAND QLC |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265KF |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 7 |
| Физически ядра | 20 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.4 Ghz |
| Чипсет (MB) | Intel Z890 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) LCD Display |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
Powered by ASRock
