Кутии
Кутия Phanteks XT Pro Ultra Black 4 x 140mm ARGB Fans - PH-XT523P1_DBK01
НАЙ-ПРОДАВАН
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
102.26 €
/ 200.00 лв.
Спечели 102 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53603
Купи на изплащане
| Производител | Phanteks |
| Продуктов код | PH-XT523P1_DBK01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3 x 120 or 2 x 140 mm Отпред: 3 x 120 or 3 x 140 mm Над захранването: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm or 1 x 140mm |
| Включени вентилатори | 4 x 140 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB-C 3.0 1 x USB 3.0 Microphone | Headphone combo Power Button Reset Button |
| Макс. размер охладител | 184 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 270 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: до 360 mm Отпред: до 240 mm Отзад: до 120 |
| Цвят | Черен |
| Размери | 450 x 230 x 500 mm |
| Тегло (kg) | 7.55 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
