Кутии
PCB|Rigs Ghost RTX50
2054.00 €
/ 4017.27 лв.
Спечели 2 054 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53706
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Phanteks |
| Продуктов код | PH-XT523P1_DBK01 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отгоре: 3 x 120 or 2 x 140 mm Отпред: 3 x 120 or 3 x 140 mm Над захранването: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm or 1 x 140mm |
| Включени вентилатори |
4 x 140 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1 x USB-C 3.0 1 x USB 3.0 Microphone | Headphone combo Power Button Reset Button |
| Макс. размер охладител | 184 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 270 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Отгоре: до 360 mm Отпред: до 240 mm Отзад: до 120 |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 450 x 230 x 500 mm |
| Тегло (kg) | 7.55 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
3.8 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.5 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| Продуктов код | 911-7E56-001 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
Realtek 8126VB 5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
3x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 2280/2260 devices M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 22110/2280 devices M.2_3 Source (From Chipset) supports up to PCIe 4.0 x2 , supports 2280/2260 devices |
| Разширителни слотове |
4 x PCI-E x16 slot PCI_E1 Gen PCIe 5.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E4 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin Main Power connector 2 x 8-pin +12V CPU Power connector 1 x 8-pin PCIe Power connector |
| USB портове |
4x USB 2.0 (Rear) 4x USB 2.0 (Front) 1x USB 5Gbps Type A (Rear) 4x USB 5Gbps Type A (Front) 1x USB 5Gbps Type C (Front) 1x USB 10Gbps Type A (Rear) 2x USB 10Gbps Type C (Rear) |
| Заден I/O панел |
Clear CMOS Button USB 10Gbps (Type-A) USB 2.0 5G LAN Wi-Fi / Bluetooth Audio connectors Flash BIOS Button DisplayPort USB 10Gbps (Type-C) USB 10Gbps (Type-C) USB 5Gbps (Type-A) S/PDIF-OUT |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 6144 |
| Скорост на ядрото (MHz) |
Extreme Performance: 2557 MHz (MSI Center) Boost: 2542 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| RT Cores | 48 |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
236 x 126 x 50 mm |
| Дължина (мм) | 236 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Texture Mapping Unit Quantity | 192 |
| Производител |
Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-E 5.1 x 1 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00182A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 77 |
| Скорост на помпата | 800 - 2800 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят |
Черен |
| Други | MX-6 (0.8 g) Термо паста; P12 Pro A-RGB Вентилатори |
| Размери (mm) |
277 mm x 120 mm x 38 mm Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 9700X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Капацитет | 32GB RAM 2X16GB PATRIOT VIPER VENOM DDR5 6400MHz CL32 |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6400 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
