Кутии
PCB|Rigs Reaper StarCraft II BGE Elite 2025
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
2329.00 €
/ 4555.13 лв.
Спечели 2 329 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 56145
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
🔥 Това е официалната машина за турнира по StarCraft II – Bellum Gens Elite Stara Zagora 2025! 🔥
Сега и ти можеш да се сдобиеш с конфигурацията, на която ще играят най-добрите StarCraft II играчи в света! 🌍🎮
🚀 Ако искаш да доминираш, побеждаваш и да играеш като професионалист – това е машината за теб!
По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
DeepCool |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отпред: 3 x 120 or 3 x 140mm Отгоре: 3 x 120 / 2 x 140mm Отзад: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори |
4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C 1 x 3.5mm Jack Female Stereo |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Отпред: 120/140/240/280/360mm Отгоре: 120/140/240/360mm Отзад: 120/140mm |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 458 x 471 x 230 mm |
| Тегло (kg) | 7.50 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000910 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
4.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 120 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8000MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC4082 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2230/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode 1 x Vertical M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
CPU: 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear (USB32_3)) 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A (Rear (USB32_1)) Chipset: 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Front) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear (USB32_4)) 6 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_2 and USB32_5), 4 Front) 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Ports 1 x HDMI Port 1 x Optical SPDIF Out Port 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C Ports (10 Gb/s) 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Ports 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A Ports (10 Gb/s) 4 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port 1 x BIOS Flashback Button 1 x Line Out Jack (Gold Audio Jack) 1 x Microphone Input Jack (Gold Audio Jack) |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | RX9070XT SL 16G |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost Clock: Up to 2970 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.9 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
298 x 131 x 58 mm |
| Дължина (мм) | 298 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
1stPlayer |
| Продуктов код | HA-850BA4-WHITE |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 4+4 Pin ATX/EPS x 2 Molex x 4 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 PCI-E Gen5 12VHPWR x 1 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Бял |
| Подсветка RGB | Не |
| Други |
Cybernetics ETA Platinum Circuit Structure: LLC + DC-DC ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant 80 PLUS Gold Certified 12V Single Rail 91% Availability MES ID Test Report LLC+DC to DC technology Japanese 105°C capacitors ensure highest stability and reliability Fully Modular Included full set of braided high-performance ATX sleeved cable cables Regulation Protocols: CE/FCC/C-Tik/ROHS/CCC/cTUVus/IEC/EAC Protection Protocols: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP Fan Control Button FDB Premium Silent Fan |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 120 месеца |
| Производител |
Montech |
| Продуктов код | MONTECH-HYPER-FLOW-ARGB-360-WH |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 AM3 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 0-3100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 228.6 CFM |
| Ниво на шум | 29.1 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.81 mmH2O |
| Скорост на помпата | 0-2200 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 68.8 x 68.8 x H53 mm |
| Воден блок материал | Алуминиев |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят |
Бял |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размери (mm) |
397 x 120 x 27 mm |
| Материал |
Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7800X3D Tray |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB RAM 2X16GB CORSAIR VENGEANCE WHITE 6000MHZ CL36 |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Вентилатори | 4 x 120mm RGB (включени) |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
