Кутии
PCB|Rigs Spectre
1789.00 €
/ 3498.98 лв.
Спечели 1 789 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 62135
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Phanteks |
| Продуктов код | PH-XT523P1_DBK01 |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отгоре: 3 x 120 or 2 x 140 mm Отпред: 3 x 120 or 3 x 140 mm Над захранването: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm or 1 x 140mm |
| Включени вентилатори |
4 x 140 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1 x USB-C 3.0 1 x USB 3.0 Microphone | Headphone combo Power Button Reset Button |
| Макс. размер охладител | 184 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 270 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Отгоре: до 360 mm Отпред: до 240 mm Отзад: до 120 |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 450 x 230 x 500 mm |
| Тегло (kg) | 7.55 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| Продуктов код | BX80768225FSRQD2 |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 10 |
| Логически ядра (Нишки) | - |
| Честота (MHz) |
3.3 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
4.9 GHz |
| Кеш памет (MB) | 22 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - up to 6400 MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Не |
| NPU |
Intel AI Boost |
| Охладител | Да |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Име на ядро | Arrow Lake |
| Тип пакет | Box |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
LGA 1851 |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8666+MT/s (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN |
2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s Dragon RTL8125BG Supports Dragon 2.5G LAN Software Smart Auto Adjust Bandwidth Control Visual User Friendly UI Visual Network Usage Statistics Optimized Default Setting for Game, Browser, and Streaming Modes User Customized Priority Control |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode Chipset: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 4 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors Supports RAID 0, RAID 1, RAID 5 and RAID 10 for SATA storage devices |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode Chipset: - 1 x PCIe 4.0 x4 Slot (PCIE2), supports x4 mode - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVio/CNVio2 (Integrated WiFi/BT) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 1 x 8-pin 1 x 4-pin |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Rear) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Front) - 5 x USB 3.2 Gen1 Type-A (3 Rear, 2 Front) - 6 x USB 2.0 (2 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
- 2 x Antenna Ports - 1 x HDMI Port - 1 x DisplayPort 1.4 - 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C Port (20 Gb/s) - 3 x USB 3.2 Gen1 Ports - 2 x USB 2.0 Ports - 1 x RJ-45 LAN Port - 1 x BIOS Flashback Button - HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Графика |
Intel® Xe LPG Graphics Architecture 1 x HDMI 2.1 TMDS/FRL 8G Compatible, supports HDR, HDCP 2.3 and max. resolution up to 4K 120Hz 1 x DisplayPort 1.4 with DSC (compressed), supports HDCP 2.3 and max. resolution up to 8K 60Hz / 5K 120Hz |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
2-ро поколение Intel Ultra |
| Гаранция | 36 месеца |
| BIOS | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF556C40BBAK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL40 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | RX9060XT CL 16GO |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| Stream процесори | 2048 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 3290 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
249 x 132 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 249 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | CL-750G |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
EPS 12V CPU connectors (4+4pin): 2 PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color: 1 PCIe connectors (6+2pin): 2 4-pin Peripheral connectors: 2 SATA 5-pin connectors: 4 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-1750 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 60.89 CFM / 103.45 m3/h |
| Ниво на шум | 25 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.91 mmAq |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други |
Upgraded in many aspects, including a multi-data point screen, visual color temperature warnings, and CTT 2.0 heatpipe technology Enhanced CPU status screen Visual Temperature Alerts Optimized Cooling Proven AK Zero Dark Design |
| Размери (mm) |
126 x 97 x 159 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Височина (mm) |
159 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | LGA 1851 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225F |
| Серия процесори | Intel Core Ultra 5 |
| Физически ядра | 10 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 4.9 GHz |
| Чипсет (MB) | Intel B860 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
Powered by ASRock
