Кутии
PCB|Rigs Spectre BK
НАЙ-ПРОДАВАН
1744.00 €
/ 3410.97 лв.
Спечели 1 744 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 42903
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Montech |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
PSU Shroud: 120 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
Rear: 120 mm x 1 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.1 Type-C RGB button 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
280 mm - Отпред 360 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 140 mm - Отпред 140 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре |
| Цвят |
Черен |
| RGB |
Да |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.9 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.4 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Име на ядро | Zen 5 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8000MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Не |
| Bluetooth версия |
Не |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
CPU: 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode* 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode* Chipset: 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2230/2242/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode* 1 x Ultra M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2280 PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) mode* |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode* Chipset: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode* - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module - 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C (Rear) - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Rear) - 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (Rear (USB32_1 and USB32_2)) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Front) - 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_3 and USB32_4), 2 Front) - 9 x USB 2.0 (6 Rear, 3 Front) |
| Заден I/O панел |
- 2 x Antenna Mounting Points - 1 x HDMI Port - 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Port (10 Gb/s) - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Port (DP-alt mode supports DP1.4a) - 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A Ports - 6 x USB 2.0 Ports - 1 x RJ-45 LAN Port - 1 x BIOS Flashback Button - HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF556C40BBAK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL40 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.2 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | RX9060XT CL 16GO |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| Stream процесори | 2048 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 3290 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
249 x 132 x 41 mm |
| Дължина (мм) | 249 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | CL-650B |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат |
80+ Bronze |
| Конектори |
Motherboard cable (24pin) - 1 EPS 12V CPU connectors (4+4pin) - 1 PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color - 0 PCIe connectors (6+2pin) - 2 4-pin Peripheral connectors - 2 SATA 5-pin connectors - 4 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 85% |
| Вентилатор |
120mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00124A |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 200-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 97.6 CFM |
| Ниво на шум | 23.5 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.85 mmH2O |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Черен |
| Други |
High-Class Finish with Aluminium Top Plate Future-Proof Compatibility Improved Fan Mounting P-Fans with High Static Pressure MX-6 included |
| Размери (mm) |
104 x 126 x 159 mm |
| Материал |
Алуминий |
| Височина (mm) |
159 |
| Тегло | 890 g |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 9600X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Капацитет | 32GB RAM 2X16GB CORSAIR VENGEANCE Black 6000MHZ CL36 |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат | 80+ Bronze |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
| Серия | Powered by Asrock |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
Powered by ASRock
