Кутии
Montech кутия Case ATX - X5 (B) - 4 A-RGB fans, USB-C
60.00 €
/ 117.35 лв.
Спечели 60 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62640
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | PSU Shroud: 120 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | Rear: 120 mm x 1 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.1 Type-C RGB button 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отпред 360 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 140 mm - Отпред 140 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
