Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
1719.00 €
/ 3362.07 лв.
Спечели 1 719 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 54952
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
DeepCool |
| Продуктов код | R-CH360-BKAPE3D-G-1 |
| Формат |
Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори |
Rear: 1 x 120 mm Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm PSU Shrouded: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори |
Front: 2 x 140 mm ARGB PWM Fans Rear: 1 x 120 mm ARGB PWM Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 428 x 215 x 431 mm |
| Тегло (kg) | 6 |
| RGB |
Да |
| Други |
Exceptional airflow from all sides Hybrid airflow glass side panel Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front 120mm ARGB fan is included in the rear |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-000000597 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.7 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 38 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.2 |
| Вграден LAN |
2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 2 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode Chipset: - 1 x Ultra M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) mode - 2 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode* Chipset: - 1 x PCIe 3.0 x4 Slot (PCIE2), supports x2 mode* - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module - 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24 pin ATX Power Connector 1 x 8 pin 12V Power Connector |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Rear) - 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_1, USB32_2)) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Front) - 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A (1 Rear (USB32_3), 2 Front) - 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
1 x HDMI 1 x RJ-45 3 x Audio jacks 1 x BIOS Flashback Button 2 x SMA antenna connectors |
| Размери | Micro ATX - 24.4 x 24.4 cm |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BBE2K2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
MSI |
| Продуктов код | 912-V535-006 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| Stream процесори | 4608 |
| Скорост на ядрото (MHz) |
Extreme Performance: 2662 MHz (MSI Center) Boost: 2647 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 600W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
247 x 135 x 51 mm |
| Дължина (мм) | 247 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат |
80+ Bronze |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN 4 x SATA 1 x PCI-Express 6+2-pin 1 x 4+4-pin ATX/EPS 2 x 4 Pin Peripheral |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 88% |
| Вентилатор |
Fan size:120 mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Специални характеристики | Active PFC |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-1750 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 60.89 CFM / 103.45 m3/h |
| Ниво на шум | 25 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.91 mmAq |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други |
Upgraded in many aspects, including a multi-data point screen, visual color temperature warnings, and CTT 2.0 heatpipe technology Enhanced CPU status screen Visual Temperature Alerts Optimized Cooling Proven AK Zero Dark Design |
| Размери (mm) |
126 x 97 x 159 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Височина (mm) |
159 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7500F |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.0 GHz |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат | 80+ Bronze |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Производител | PCBuild |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
