Кутии
Кутия DeepCool CH360 DIGITAL Case mATX
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51166
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-CH360-BKAPE3D-G-1 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Front: 3 x 120 / 2 x 140 mm Top: 2 x 120 / 2 x 140 mm PSU Shrouded: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x 140 mm ARGB PWM Fans Rear: 1 x 120 mm ARGB PWM Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 428 x 215 x 431 mm |
| Тегло (kg) | 6 |
| RGB | Да |
| Други | Exceptional airflow from all sides Hybrid airflow glass side panel Two luminous PWM-enabled 140mm ARGB fans come pre-installed on the front 120mm ARGB fan is included in the rear |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
