Кутии
PCB|Rigs Spectre RX90
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
2209.00 €
/ 4320.43 лв.
Спечели 2 209 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 54949
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Cougar |
| Продуктов код | CGR-2WA3B-RGB |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отстрани: 3x 120 мм Отпред: 2x 120 / 140 / 160 мм Отзад: 2x 120 / 140 / 160 мм |
| Включени вентилатори |
Отпред: 2x 160 мм ARGB Отзад: 2x 160 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове | 1 x 3.5мм комбо жак 2 x USB 3.2 Gen2 Type C 4 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Отпред: 1x 120 / 140 / 240 / 280 мм Отзад: 1x 120 / 140 / 240 / 280 мм Отстрани: 1x 240 / 360 мм |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 520 x 470 x 300 мм |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000910 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
4.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 120 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
До 7200+ (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
Не |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2280 PCIe Gen4x2 (32 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE3), supports x2 mode 2 x PCIe 4.0 x1 Slots (PCIE2 and PCIE4) 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 1 x 8-pin 1 x 4-pin |
| USB портове |
1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C (Front) 9 x USB 3.2 Gen1 (7 Rear, 2 Front) 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Mounting Points 1 x HDMI Port 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C Port (20 Gb/s) (ReDriver) 7 x USB 3.2 Gen1 Ports (USB32_34 are Lightning Gaming Ports) (USB32_12 and USB32_56 are from ASMedia ASM1074 hub) 4 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port 1 x BIOS Flashback Button HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Графика | 1 x HDMI Port |
| Размери | 30.5 cm x 24.4 cm |
| OS |
Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
XFX |
| Продуктов код | RX-97TSWF3BC |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2970 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
325 x 150 x 65 mm |
| Дължина (мм) | 325 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin x 1 Cable (600mm) 8(4+4) Pin CPU: 2 Cables (700mm) PCI 6+2 Pin x 1 Cables (700mm) SLI(2 x PCI 6+2 Pin) x 1 Cables (550+150mm) 4 SATA x 2 Cables (550+130+130+130mm) 4 Molex x 1 One Cable (550+150+150+150mm) PCIe 12V-2x6 x 1 Cable (700mm) |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
XIGMATEK |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600~2000RPM ±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 82.8 CFM |
| Ниво на шум | 29.8 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.78 mm-H2O |
| Скорост на помпата | 800~2500 RPM ±10% |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 73 x 73 x 68 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 380 mm |
| Цвят |
Черен |
| Други | 7” Color LCD, 1280 x 800 px, Type-C |
| Размери (mm) |
394 x 120 x 27 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7800X3D Tray |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | ATX |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
Powered by ASRock
