Кутии
Кутия COUGAR OmnyX Mid-Tower Case Black - CGR-2WA3B-RGB
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
102.00 €
/ 199.49 лв.
Спечели 102 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62440
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-2WA3B-RGB |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отстрани: 3x 120 мм Отпред: 2x 120 / 140 / 160 мм Отзад: 2x 120 / 140 / 160 мм |
| Включени вентилатори | Отпред: 2x 160 мм ARGB Отзад: 2x 160 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x 3.5мм комбо жак 2 x USB 3.2 Gen2 Type C 4 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 1x 120 / 140 / 240 / 280 мм Отзад: 1x 120 / 140 / 240 / 280 мм Отстрани: 1x 240 / 360 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 520 x 470 x 300 мм |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
