Кутии
PCB|Rigs Spectre RX90
1426.00 €
/ 2789.01 лв.
Спечели 1 426 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 62210
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Gamdias |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отгоре: 2 x 120 mm Отпред: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори |
Отпред: 3 x 120 mm Fixed RGB Fans Отзад: 1 x 120 mm Fixed RGB Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Черен |
| Размери | 395 x 195 x 450 mm |
| Тегло (kg) | 4.90 kg |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-000000597 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.7 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 38 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.2 |
| Вграден LAN |
2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 2 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
CPU: - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode Chipset: - 1 x Ultra M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen3x4 (32 Gb/s) mode - 2 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors |
| Разширителни слотове |
CPU: - 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode* Chipset: - 1 x PCIe 3.0 x4 Slot (PCIE2), supports x2 mode* - 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module - 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24 pin ATX Power Connector 1 x 8 pin 12V Power Connector |
| USB портове |
CPU: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Rear) - 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_1, USB32_2)) Chipset: - 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (Front) - 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A (1 Rear (USB32_3), 2 Front) - 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
1 x HDMI 1 x RJ-45 3 x Audio jacks 1 x BIOS Flashback Button 2 x SMA antenna connectors |
| Размери | Micro ATX - 24.4 x 24.4 cm |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KVR56U46BS8-16 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 16GB |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Модули | 1 x 16GB |
| Радиатор | Не |
| Латентност (CL) | CL46 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | Не |
| Волтаж | 1.1 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Зелен |
| Производител |
ASUS |
| Продуктов код | 90YV0LF1-M0NA00 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| Stream процесори | 2048 |
| Скорост на ядрото (MHz) | OC mode (GPU Tweak III): up to 3330 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
304 x 126 x 50 mm |
| Дължина (мм) | 304 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Thermalright |
| Продуктов код | ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 68.9 CFM |
| Ниво на шум | 28.2 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.21 mm H2O |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други |
Premium Aluminium Top Plate Full RAM Compatibility Simple Install Experience Blackout Aesthetic Coating Hybrid A-RGB Lighting High end thermal paste included AGHP Heatpipe GEN.4 |
| Размери (mm) |
120 x 48 x 156 mm |
| Материал |
Алуминий |
| Височина (mm) |
156 |
| Тегло | 525 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7500F |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Чипсет (MB) | AMD A620 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 16GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат | 80+ Bronze |
| Вентилатори | 4 x 120mm RGB (включени) |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
