Кутии
Охладител за процесор Thermalright Assassin Spirit 120 EVO ARGB CPU Cooler
29.00 €
/ 56.72 лв.
Спечели 29 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48466
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Продуктов код | ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 68.9 CFM |
| Ниво на шум | 28.2 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.21 mm H2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | Premium Aluminium Top Plate Full RAM Compatibility Simple Install Experience Blackout Aesthetic Coating Hybrid A-RGB Lighting High end thermal paste included AGHP Heatpipe GEN.4 |
| Размери (mm) | 120 x 48 x 156 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 156 |
| Тегло | 525 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!