Кутии
PCB|Rigs Spectre RX90
2195.00 €
/ 4293.05 лв.
Спечели 2 195 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 29542
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел!
| Производител |
Montech |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
PSU Shroud: 120 mm x 2 Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 3 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
Rear: 120 mm x 1 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.1 Type-C RGB button 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
280 mm - Отпред 360 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 140 mm - Отпред 140 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад 120 mm - Отгоре |
| Цвят |
Черен |
| RGB |
Да |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.9 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.4 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Име на ядро | Zen 5 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори |
AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
8000(OC) MHz |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC1220 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
1 x Realtek® Dragon RTL8125BG 2.5G LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA 6Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 |
| Конектор захранване |
1 x 24 pin ATX Power Connector (Hi-Density Power Connector) 2 x 8 pin 12V Power Connectors (Hi-Density Power Connector) |
| USB портове |
2 x USB 3.2 Gen1 4 x USB 2.0 |
| Заден I/O панел |
1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x optical S/PDIF Out connector 2 x Аudio jacks 1 x BIOS Flashback Button 2 x SMA antenna connectors |
| Размери | Micro ATX - 24.4 x 24.4 cm |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C30BBEAK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL30 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.4 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Други | AMD EXPO Memory |
| Цвят |
Черен |
| Производител |
XFX |
| Продуктов код | RX-97TSWF3BC |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| Stream процесори | 4096 |
| Скорост на ядрото (MHz) | Boost: 2970 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DirectX 12.0
OpenGL 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 2 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 800W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
325 x 150 x 65 mm |
| Дължина (мм) | 325 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Super Flower |
| Продуктов код | SF-850F14GE |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin x 1 Cable (600mm) 8(4+4) Pin CPU: 2 Cables (700mm) PCI 6+2 Pin x 1 Cables (700mm) SLI(2 x PCI 6+2 Pin) x 1 Cables (550+150mm) 4 SATA x 2 Cables (550+130+130+130mm) 4 Molex x 1 One Cable (550+150+150+150mm) PCIe 12V-2x6 x 1 Cable (700mm) |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
140mm |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 150 |
| Гаранция | 84 месеца |
| Производител |
Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00182A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600 - 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 77 |
| Скорост на помпата | 800 - 2800 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят |
Черен |
| Други | MX-6 (0.8 g) Термо паста; P12 Pro A-RGB Вентилатори |
| Размери (mm) |
277 mm x 120 mm x 38 mm Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Crucial |
| Продуктов код | CT2000P310SSD8 |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 2TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 7100MB/s |
| Скорост при запис | до 6000 MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 9600X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9070 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 850W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 850 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
