Кутии
PCB|Rigs Spectre WH RX90
1910.00 €
/ 3735.64 лв.
Спечели 1 910 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 62127
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Cougar |
| Продуктов код | CGR-5VA4W-RGB |
| Формат |
Mini ITX Micro ATX SSI-CEB ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отгоре: 2x 120 / 140 мм Отзад: 1x 120 мм Над захранването: 2x 120 мм Отпред: 3x 120 / 2x 140 / 180 мм |
| Включени вентилатори |
Отзад: 1x 120 мм ARGB Отпред: 2x 180 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове | 1 x 3.5мм комбо жак 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Front: 360mm / 280mm / 240mm Top: 280mm / 240mm Rear: 120mm |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 483 x 220 x 410 мм |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота (MHz) |
3.9 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.4 Ghz |
| Технология процесор (Нанометри) | 4 nm |
| Кеш памет (MB) | 32 |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5600MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Да |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
9-то поколение |
| Име на ядро | Zen 5 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8000MHz (O.C.) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC4082 Audio Codec) |
| Вграден Wi-Fi |
Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.4 |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe Gen5x4 (128 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2230/2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode 1 x Hyper M.2 Socket (M2_4, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) mode |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE2), supports x4 mode 1 x Vertical M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module 15μ Gold Contact in VGA PCIe Slot (PCIE1) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
CPU: 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C (Rear) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear (USB32_3)) 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A (Rear (USB32_1)) Chipset: 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C (Front) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear (USB32_4)) 6 x USB 3.2 Gen1 Type-A (2 Rear (USB32_2 and USB32_5), 4 Front) 8 x USB 2.0 (4 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Ports 1 x HDMI Port 1 x Optical SPDIF Out Port 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C Ports (10 Gb/s) 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A Ports 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A Ports (10 Gb/s) 4 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port 1 x BIOS Flashback Button 1 x Line Out Jack (Gold Audio Jack) 1 x Microphone Input Jack (Gold Audio Jack) |
| OS |
Support for Windows 10 and 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BWE2AK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Бял |
| Производител |
ASUS |
| Продуктов код | 90YV0LG3-M0NA00 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Архитектура | RDNA4 |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| Stream процесори | 2048 |
| Скорост на ядрото (MHz) | OC mode (GPU Tweak III): up to 3250 MHz |
| Скорост на паметта | 20 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 3 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
202 x 120 x 49 mm |
| Дължина (мм) | 202 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | CL-750G |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
EPS 12V CPU connectors (4+4pin): 2 PCIe5.1 connectors(12+4pin) Dual Color: 1 PCIe connectors (6+2pin): 2 4-pin Peripheral connectors: 2 SATA 5-pin connectors: 4 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Други | OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Продуктов код | CHALLENGER WHITE 360 DIGITAL |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 0 - 2100 ± 10% RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 62.6 CFM |
| Ниво на шум | 31 dB(A) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.77 mmH20 |
| Скорост на помпата | 1200 - 3200 ± 10% RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | (L)85 x (W)84.1 x (H)53.5 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят |
Бял |
| Размери (mm) |
394 x 119.6 x 27 mm - Радиатор |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
Patriot |
| Продуктов код | VP4300L1TBM28H |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 1TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Съвместим с PlayStation 5 | Да |
| Скорост при четене | до 7400MB/s |
| Скорост при запис | до 6400MB/s |
| Тип памет | 3D NAND flash |
| MTBF (часове за функциониране) | SSD Endurance: 800 TB |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 9600X |
| Серия процесори | AMD Ryzen 5 |
| Физически ядра | 6 |
| Логически ядра (Нишки) | 12 |
| Честота Turbo Boost (MHz) | 5.4 Ghz |
| Чипсет (MB) | AMD B650 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Видео чипсет | AMD Radeon |
| Графичен процесор | RX 9060 XT |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ray Tracing | AMD RT |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Вентилатори | 2 x 140 mm / 2 x 120 mm fans |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
Powered by ASRock
