Кутии
Кутия COUGAR AIRFACE 180 Mid-Tower Case White - CGR-5VA4W-RGB
49.00 €
/ 95.84 лв.
Спечели 49 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 62436
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-5VA4W-RGB |
| Формат | Mini ITX Micro ATX SSI-CEB ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 2x 120 / 140 мм Отзад: 1x 120 мм Над захранването: 2x 120 мм Отпред: 3x 120 / 2x 140 / 180 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отпред: 2x 180 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x 3.5мм комбо жак 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360mm / 280mm / 240mm Top: 280mm / 240mm Rear: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 483 x 220 x 410 мм |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!