Кутии
PCB|Rigs Reaper RTX50
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
2477.00 €
/ 4844.59 лв.
Спечели 2 477 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53469
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени или подобрения. Изображението е с илюстративна цел и може да се различава от крайния продукт!
| Производител |
Montech |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори |
Side: 140 mm x 2 (Reversed ARGB PWM Fans) Rear: 120 mm x 1 (ARGB PWM Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
HD Audio x 1 2 x USB 3.0 RGB button 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
До 185 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 475 x 300 x 442 mm |
| RGB |
Да |
| Други |
Built with premium 0.8mm thick steel Fan support up to 9 fans (3 Pre-installed) Top Panel – 60% of Mesh area Side Panel – 75% of Mesh area Storage Made Simple: Holds Up to 5 SSDs |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
AMD |
| Продуктов код | 100-100000910 |
| CPU сокет |
AM5 |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
4.2 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
5.0 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 5nm |
| Кеш памет (MB) | 128 MB |
| Поддържана памет |
DDR5 - 5200MHz |
| TDP (W) | 120 W |
| Вградена графика (iGPU) | AMD Radeon Graphics |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
7-мо поколение |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
MSI |
| CPU сокет |
AM5 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Поддържани процесори |
Supports AMD Socket AM5 Ryzen™ 9000, 8000 and 7000 Series Processors |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 256 GB |
| Честота памет (MHz) |
до 8200+(OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN |
Realtek® 8125D 2.5Gbps LAN |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| М2 слот |
2x M.2 M.2_1 Source (From CPU) supports up to PCIe 5.0 x4 , supports 22110/2280 devices M.2_2 Source (From CPU) supports up to PCIe 4.0 x4 , supports 2280/2260 devices 4x SATA 6G M2_1 slot • Supports up to PCIe 5.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8000 Series processors) M2_2 slot • Supports up to PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 9000/ 8700/ 8600/ 8400/ 7000 Series processors) • Supports up to PCIe 4.0 x2 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processors) |
| Разширителни слотове |
2x PCI-E x16 slot 1x PCI-E x1 slot PCI_E1 Gen PCIe 4.0 supports up to x16 (From CPU) PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset) PCI_E3 Gen PCIe 4.0 supports up to x4 (From Chipset) PCI_E1 slot • Supports PCIe 4.0 x16 (For Ryzen™ 9000/ 7000 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x8 (For Ryzen™ 8700/ 8600/ 8400 Series processors) • Supports PCIe 4.0 x4 (For Ryzen™ 8500/ 8300 Series processor) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
4x USB 2.0 (Front) 4x USB 5Gbps Type A (Rear) 2x USB 5Gbps Type A (Front) 3x USB 10Gbps Type A (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Rear) 1x USB 10Gbps Type C (Front) |
| Заден I/O панел |
Clear CMOS Button DisplayPort 1.4 2.5G LAN USB 10Gbps (Type-A) Wi-Fi / Bluetooth HD Audio Connectors Flash BIOS Button HDMI™ USB 10Gbps (Type-A) USB 10Gbps (Type-C) USB 5Gbps (Type-A) |
| OS |
Windows 11 64-bit |
| Поколение процесор |
7-мо поколение 8-мо поколение 9-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BWE2AK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Бял |
| Производител |
MSI |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 192 bit |
| CUDA ядра | 6144 |
| Скорост на ядрото (MHz) |
Extreme Performance: 2557 MHz (MSI Center) Boost: 2542 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 5 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 650W |
| RT Cores | 48 |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
236 x 126 x 50 mm |
| Дължина (мм) | 236 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Texture Mapping Unit Quantity | 192 |
| Производител |
Seasonic |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат |
80+ Gold |
| Конектори |
20+4 Pin ATX x 1 PCI-Express 6+2 pin x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 PCI-E 5.1 x 1 Molex x 1 SATA x 2 |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 90% |
| Вентилатор |
120 mm вентилатор |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Подсветка RGB | Не |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 mm |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Производител |
Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00188A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600-3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 231 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 6.9 mmH2O |
| Скорост на помпата | 800-2800 RPM |
| RGB |
Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят |
Бял |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други |
New P12 Pro A-RGB Fans Includes MX-6 Thermal Paste New P12 Pro Fans 38 mm radiator Reinforced EPDM tubing with braided sheathing for increased durability Includes MX-6 Thermal Paste Two Control Options Please note that the Liquid Freezer requires at least 63 mm of clearance for installation Intel Contact Frame Offset Mounting for Intel and AMD Integrated VRM Fan |
| Размери (mm) |
398 x 120 x 38 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Тегло | 2020 g |
| Гаранция | 72 месеца |
| Производител |
AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение |
Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт |
120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж |
12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор |
4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене |
Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други |
Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| Производител |
AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение |
Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт |
120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж |
12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор |
4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене |
Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други |
Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| Производител |
AeroCool |
| Продуктов код | ACF3-MR11227.21 |
| Приложение |
Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт |
120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.2 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.44 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж |
12 V |
| Мощност (W) | 3.96 W |
| Конектор |
4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Посока на въртене |
Reverse |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други |
Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| Производител |
WD |
| Продуктов код | WDS200T4G0E |
| Tип | SSD диск |
| Капацитет | 2TB |
| Интерфейс | PCIe NVMe 4.0 |
| Форм фактор |
M.2 2280 |
| Скорост при четене | до 5000MB/s |
| Скорост при запис | до 4200MB/s |
| Тип памет | 3D NAND QLC |
| RGB подсветка | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | AM5 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7800X3D Tray |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Физически ядра | 8 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | AMD B850 |
| Форм фактор | ATX |
| Охлаждане на процесор | Водно (Water Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 |
| Обем памет (VRAM) | 12 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Захранване | 750W 80 Plus Gold PSU ATX 3.1, PCIe 5.1 |
| Мощност захранващ блок (W) | 750 |
| Сертификат | 80+ Gold |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
