Кутии
Кутия Montech KING 65 Pro Mid-tower Case ARGB White
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
79.00 €
/ 154.51 лв.
Спечели 79 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53230
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | Side: 140 mm x 2 (Reversed ARGB PWM Fans) Rear: 120 mm x 1 (ARGB PWM Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 RGB button 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 185 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 140 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 475 x 300 x 442 mm |
| RGB | Да |
| Други | Built with premium 0.8mm thick steel Fan support up to 9 fans (3 Pre-installed) Top Panel – 60% of Mesh area Side Panel – 75% of Mesh area Storage Made Simple: Holds Up to 5 SSDs |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
