Кутии
PCB|Rigs Spectre RTX50
1727.00 €
/ 3377.72 лв.
Спечели 1 727 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 34138
Сглобяване при поръчка. Това е примерна оферта — машината ще бъде сглобена след заявка. По желание могат да се направят промени или подобрения. Изображението е илюстративно.
Добави в количката
Бърза поръчка
Добави в любими
Премахни от любими
Купи на изплащане
Това е примерна оферта за конфигурация и ще бъде сглобена при поръчка! По желание на клиента могат да бъдат направени промени. Картинката е с илюстративна цел!
| Производител |
Cougar |
| Продуктов код | CGR-2AC8W-RGB |
| Формат |
ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори |
Отпред: 120 мм x 3 / 140 мм x 2 Отгоре: 120 мм x 2 / 140 мм x 2 Отзад: 120 мм х 1 |
| Включени вентилатори |
Front: 120mm ARGB fan x 3 Rear: 120mm ARGB fan x 1 Speed: 1200 ± 10% RPM Connector: 5V 3 Pin (ARGB) / 3 Pin (Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове |
7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда |
2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда |
Не |
| I/O портове |
Type C Gen 2 x 1 USB 3.0 x 2 4 Pole Headset Audio Jack x 1 RGB Button |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок |
Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове |
до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане |
Front: 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Top: 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Rear: 120mm |
| Цвят |
Бял |
| Размери | 205 x 485 x 393 (mm) |
| RGB |
Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Intel |
| Продуктов код | CM8071504821113 |
| CPU сокет |
LGA 1700 |
| Серия процесори | Intel Core i5 |
| Физически ядра | 10 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Честота (MHz) |
2.5 GHz |
| Честота Turbo Boost (MHz) |
4.7 GHz |
| Технология процесор (Нанометри) | 10nm |
| Кеш памет (MB) | 20 MB |
| Поддържана памет |
DDR4 - 3200MHz DDR5 - 4800MHz |
| TDP (W) | 65 W |
| Вградена графика (iGPU) | Не |
| Отключен множител | Не |
| Ширина на данните (битове) | 64 |
| Охладител | Не |
| Поколение процесор |
14-то поколение |
| Име на ядро | Raptor Lake |
| Тип пакет | Tray |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| CPU сокет |
LGA 1700 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Поддържани процесори |
LGA1700 socket: Support for the 13th and 12th Generation Intel® Core™, Pentium® Gold and Celeron® Processors* |
| Поддържана памет |
DDR5 |
| Брой слотове за памет | 4 |
| Максимален капацитет RAM памет | 128 GB |
| Честота памет (MHz) |
До 7200+ (OC) |
| Поддръжка на двуканална памет | Да |
| Вградено аудио |
Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio |
| Вграден Wi-Fi |
WiFi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth версия |
Bluetooth V5.3 |
| Вграден LAN |
1 x Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Интерфейс SATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| Поддръжка на RAID | 0, 1, 5, 10 |
| М2 слот |
1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) 1 x Hyper M.2 Socket (M2_3, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 (64 Gb/s) |
| Разширителни слотове |
1 x PCIe 5.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode 1 x PCIe 4.0 x1 Slot (PCIE2) 1 x M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVio/CNVio2 (Integrated WiFi/BT) |
| Конектор захранване |
1 x 24-pin 2 x 8-pin |
| USB портове |
2 x USB 3.2 Gen2 Type-C (1 Rear, 1 Front) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A (Rear) 6 x USB 3.2 Gen1 (4 Rear, 2 Front) 6 x USB 2.0 (2 Rear, 4 Front) |
| Заден I/O панел |
2 x Antenna Ports 1 x PS/2 Mouse/Keyboard Port 1 x HDMI Port 1 x DisplayPort 1.4 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A Port (10 Gb/s) 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Port (10 Gb/s) 4 x USB 3.2 Gen1 Ports 2 x USB 2.0 Ports 1 x RJ-45 LAN Port HD Audio Jacks: Line in / Front Speaker / Microphone |
| Графика |
1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.1 |
| Размери | 24.4 cm x 24.4 cm |
| OS |
Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11 |
| Поколение процесор |
12-то поколение 13-то поколение 14-то поколение |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Kingston |
| Продуктов код | KF560C36BWE2AK2-32 |
| Съвместимост | Десктоп |
| Тип RAM | DDR5 |
| Капацитет | 32GB |
| Честота на паметта (MHz) | 6000 |
| Модули | 2 x 16GB |
| Радиатор | Да |
| Латентност (CL) | CL36 |
| Корекция на грешки (ECC) | Не |
| Осветление RGB | RGB |
| Волтаж | 1.35 V |
| Гаранция | 99 месеца |
| Цвят |
Бял |
| Производител |
ASUS |
| Продуктов код | 90YV0MH0-M0NA00 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 128 bit |
| CUDA ядра | 4608 |
| Скорост на ядрото (MHz) | OC mode: 2632MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Брой слотове | 2.5 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL |
DLSS 4 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 8 pin |
| Препоръчително захранване | 550W |
| Тип карта |
Gaming |
| Размер |
229 x 120 x 50 mm |
| Дължина (мм) | 229 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
Asrock |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат |
80+ Bronze |
| Конектори |
1 x 20+4 PIN 4 x SATA 1 x PCI-Express 6+2-pin 1 x 4+4-pin ATX/EPS 2 x 4 Pin Peripheral |
| Захранване |
100 - 240 VAC |
| Формат | ATX |
| Ефективност | 88% |
| Вентилатор |
Fan size:120 mm |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Изходна мощност |
DC 3.3/5/±12 V |
| ATX 3.0/3.1 - PCIe Gen 5.0/5.1 | Да |
| PFC тип | Active |
| Цвят |
Черен |
| Специални характеристики | Active PFC |
| Размери (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Дължина PSU (mm) | 140 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Производител |
DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет |
AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер |
120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор |
4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 75.89 CFM / 128.94 m3/h |
| Ниво на шум | 31.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.53 mmAq |
| Капацитет на охлаждане | 220 W |
| RGB |
Addressable RGB |
| Цвят |
Бял |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размери (mm) |
125 x 92 x 154 mm |
| Материал |
Мед Алуминий |
| Височина (mm) |
154 |
| Тегло | 643 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Производител |
Microsoft |
| Език (локализация) |
Английски |
| ОС битове |
64 |
| Лиценз устройства (бр.) | 1 |
| Носител на дистрибутива | OEM |
| Срок на лиценза | Безсрочен |
| Други | Услугата включва инсталация + драйвери |
| Гаранция | 0 месеца |
| Продукт тип |
Windows 11 Professional 64-bit |
| Описание | Стандартно асемблиране до 5 работни дни (без събота, неделя и официални почивни дни) |
| Тип на компютъра | Геймърски |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Процесор | Intel Core i5-13400F |
| Серия процесори | Intel Core i5 |
| Физически ядра | 10 |
| Логически ядра (Нишки) | 16 |
| Чипсет (MB) | Intel B760 |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Охлаждане на процесор | Въздушно (Air Cooling) |
| Капацитет | 32GB |
| Тип RAM | DDR5 |
| Честота на паметта (MHz) | 5600 |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5060 Ti |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ray Tracing | Nvidia RTX |
| SSD | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4 |
| Твърд диск (HDD) | Не |
| Мощност захранващ блок (W) | 650 |
| Сертификат | 80+ Bronze |
| ОС | Windows 11 Pro Trial 30 days free |
| Гаранция | 36 месеца (индивидуално за всеки компонент) |
| Серия | MK2 |
| Производител | PCB|Rigs |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
