Кутии
Кутия Cougar MX220 RGB White Mid-Tower Case - CGR-2AC8W-RGB
НАЙ-ПРОДАВАН
53.00 €
/ 103.66 лв.
Спечели 53 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 51032
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-2AC8W-RGB |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120 мм x 3 / 140 мм x 2 Отгоре: 120 мм x 2 / 140 мм x 2 Отзад: 120 мм х 1 |
| Включени вентилатори | Front: 120mm ARGB fan x 3 Rear: 120mm ARGB fan x 1 Speed: 1200 ± 10% RPM Connector: 5V 3 Pin (ARGB) / 3 Pin (Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | Type C Gen 2 x 1 USB 3.0 x 2 4 Pole Headset Audio Jack x 1 RGB Button |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360mm / 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Top: 280mm / 240mm / 140mm / 120mm Rear: 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 205 x 485 x 393 (mm) |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
