Кутии
Охладител за процесор DeepCool AG400 White ARGB V2 CPU Cooler
30.00 €
/ 58.67 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55988
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 75.89 CFM / 128.94 m3/h |
| Ниво на шум | 31.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.53 mmAq |
| Капацитет на охлаждане | 220 W |
| RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размери (mm) | 125 x 92 x 154 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 154 |
| Тегло | 643 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!