Кутии
1stPlayer кутия Case ATX - MEGAVIEW MV8 Black - 7 x 120 mm A-RGB fans included
101.00 €
/ 197.54 лв.
Спечели 101 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66449
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 mm On the left of the front side: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 7 Bottom: 3 x 120 mm FC7R Rear: 1 x 120 mm FC7 Side: 3 x 120 mm FC7R |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 120 mm - Отгоре 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 240 mm - Отпред 360 mm - Отпред 360 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 435 x 285 x 436 mm |
| RGB | Да |
| Други | Double-Sided Tempered Glass Magnetic Dust Filter Led button |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
