Кутии
Darkflash кутия Case ATX - DS950 Black - 6 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB
67.00 €
/ 131.04 лв.
Спечели 67 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66952
Купи на изплащане
| Производител | Darkflash |
| Формат | Mini ITX Micro ATX ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Bottom: 120 mm x 3 Side: 120 mm x 2 Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 6 Rear: 1 x 120 mm (ARGB) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
