Кутии
DeepCool кутия Case ATX - CG530U 4F - 4 ARGB Fans
101.00 €
/ 197.54 лв.
Спечели 101 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66917
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Side: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Bottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Side: 3 x 120 mm (PWM+ARGB Reverse Blade) 4 Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C HD Audio x 1 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 140 mm - Отстрани 120 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 120 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 120 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 140 mm - Отгоре 280 mm - Отстрани 360 mm - Отдолу |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
