Кутии
DeepCool кутия Case mATX - CG330 3F - 3 ARGB Fans
67.00 €
/ 131.04 лв.
Спечели 67 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66915
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Rear: 1 x 120 mm (PWM+ARGB) 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 164 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 140 mm - Отстрани 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад 240 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 120 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 120 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 140 mm - Отгоре 280 mm - Отстрани 360 mm - Отдолу |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
