Кутии
DeepCool кутия Case mATX - CH170 PLUS
65.00 €
/ 127.13 лв.
Спечели 65 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66883
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Формат | Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Side: 2 x 120 mm Bottom: 1 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Макс. размер охладител | 164 mm |
| Макс. размер видеокарта | 342 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Тегло (kg) | 4.4 kg |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
