Кутии
Кутия 1stPlayer BS-2 Case mATX 3 fans included
33.00 €
/ 64.54 лв.
Спечели 33 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46604
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | BS-2-3F1-BK |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 2 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm Отгоре: 2 x 120 mm Отдолу: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 285 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | До 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 252 x 200 x 385 mm |
| Тегло (kg) | 3.60 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!