Кутии
Кутия 1stPlayer Fire Dancing V2-A RGB v2 Case ATX 4 fans included
38.00 €
/ 74.32 лв.
Спечели 38 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57472
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | V2-A-4F1 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | FRONT: 3 x 12CM REAR: 1 x 12CM TOP: 2 x 12CM |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 340 x 190 x 447mm |
| Тегло (kg) | 4.30 kg |
| RGB | Да |
| Други | Magnetic Fan Filter Watercooling Support : Top 240mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!