Кутии
Кутия 1stPlayer MEGAVIEW MV8 Black Case ATX
НАЙ-ПРОДАВАН
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 44051
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | MV8-TP-BK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | On the left of the front side: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 435 x 285 x 436 mm |
| RGB | Не |
| Други | Double-Sided Tempered Glass Magnetic dust filter Led button |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
