Кутии
Кутия 1stPlayer RT7 Black Case ATX LED display
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
75.00 €
/ 146.69 лв.
Спечели 75 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53069
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | RT7-BLACK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 157 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 443 x 280 x 440 mm |
| Тегло (kg) | 6.6 kg |
| RGB | Не |
| Други | Front and top feature intergrated U-shaped tempered glass LED display monitors CPU, memory usage, temperature and frequency Support 360 mm radiator on the right panel Bottom, rear and side ventilation ensures excellent cooling performance Pull-out dust filter at the bottom for easy cleaning and maintainance |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
