Кутии
Кутия 1stPlayer TRILOBITE T3 Mesh Black Case mATX
39.00 €
/ 76.28 лв.
Спечели 39 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40375
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Продуктов код | T3-BK-4F1 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm Отзад: 1 x 120 Отгоре: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 1 x 120 / 240 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 335 x 210 x 404 mm |
| Тегло (kg) | 4.50 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!