Кутии
Кутия Adata BATTLE CRUISER MT Black Mid-Tower ATX Case
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53117
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front:3*120mm , 2*140mm Top:3*120mm , 2*140mm Rear:1*120mm |
| Включени вентилатори | 4 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | Type C Gen.1*1 USB 3.0 * 2 HD Audio ( Mic & SW ) * 1 LED Control * 1 |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 395 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 225mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front:360 / 280 / 240mm Top:360 / 280 / 240mm Rear:120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 485 x 225 x 506 mm |
| Материали | SPCC, 4mm tempered glass |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
