Кутии
Кутия Adata INVADER X BTF MT Black Mid-Tower ATX Case
107.00 €
/ 209.27 лв.
Спечели 107 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53101
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 120mm x 1 / 140mm x 1 Top: 120mm x 3 / 140mm x 2 Side: 120mm x 3 Bottom: 120mm x 1 / 140mm x 1 PSU Shroud :120mm x 2 |
| Включени вентилатори | 5 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5" 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.2 Type C x1 USB 3.2 Type A x2 Hybrid Audio Port Reset Button, Power Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 240 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Rear 120mm Top: Up to 360mm Side: Up to 360mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 485 x 245 x 448 mm |
| Материали | SPCC / 3mm Tempered Glass |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
