Кутии
Кутия ADATA INVADER X MINI Black Mid-Tower Case, 5 x 120 mm ARGB Fans
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
61.00 €
/ 119.31 лв.
Спечели 61 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 52581
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Rear: 120mm x 1 Top: 120mm x 2 / 140mm x 2 PSU Shroud :120mm x 2 |
| Включени вентилатори | 5 x 120mm ARGB (4 x Reversed Fans + 1 x Regular Fan) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.2 Type C x 1 USB 3.2 Type A x 1 Hybrid Audio Port x 1 Reset Button x1, Power Button x 1 |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Rear: 120mm Top: 240mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 460 x 210 x 359 mm |
| Тегло (kg) | 5.7 |
| Материали | SPCC / 4mm Tempered Glass |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
