Кутии
Кутия Adata XPG STARKER AIR BTF White Mid-Tower ATX Case
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57932
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x3, 140mm x2 Top: 120mm x2, 140mm x2 Rear: 120mm x1 |
| Включени вентилатори | 2 x XPG VENTO 120 Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | x2 USB 3.0 x1 Hybrid Audio Port x1 LED Control Button |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360 / 280 / 240mm x1 Top: 280 / 240 / 120mm x1 Rear: 120mm x1 |
| Цвят | Бял |
| Размери | 465 x 215 x 400mm |
| Тегло (kg) | 7.37kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
