Кутии
Кутия Adata XPG VALOR MESH Black 650W PSU
85.00 €
/ 166.25 лв.
Спечели 85 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57362
Купи на изплащане
| Производител | Adata |
| Продуктов код | MESH65PB1N3L-BKCEU |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120mm x3, 140mm x2 Top: 120mm x2, 140mm x2 Rear: 120mm x1 |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120mm Fans Rear: 1 x 120mm Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | x2 USB 3.2 Gen 1 x1 3.5mm audio/mic combo jack x1 Reset Button x1 Power Button |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 335 mm |
| Мощност захранващ блок | 650 W |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 360 / 280 / 240mm Top: 240mm Rear: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 460 x 210 x 371 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
