Кутии
Кутия AeroCool Bolt RGB ATX
41.00 €
/ 80.19 лв.
Спечели 41 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18459
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACCM-PV15012.11 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120mm x 2 (Optional) Front: 120mm x 3 (Optional) Supports VGA Fan: 120mm x 2 (Optional) |
| Включени вентилатори | 1 x 120mm отзад |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic RGB button |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 355 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 240 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 194 x 444 x 410mm (W x H x D) |
| Тегло (kg) | 3.38 kg |
| RGB | Да |
| Други | Магнитен филтър за прах Internal Cable Management Depth:24mm Watercooling option : 240mm front |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!