Кутии
Кутия AeroCool D501A White Addressable RGB Wood Case ATX
77.00 €
/ 150.60 лв.
Спечели 77 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53954
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | D501A-G-WT-v2 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120 mm x 3 or 140 mm x 3 (Max.) Top: 120 mm x 3 or 140 mm x 2 (Max.) Side: 120 mm x 2 (Max.) PSU Shroud: 120 mm x 2 (Max.) Rear: 120 mm x 1 (Max.) |
| Включени вентилатори | Front: 120 mm ARGB fan x 3 Rear: 120 mm ARGB fan x 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 171 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 213 x 476.5 x 458.6 mm |
| Тегло (kg) | 6.87 kg |
| RGB | Да |
| Други | Wood-accented mesh front panel design exhibits trendy appeal and air ventilation for better circulation Mid tower case that allows for a powerful PC build Includes a 5-port PWM ARGB control hub to connect your Addressable RGB fans SPCC body material: Durable and robust construction for longevity |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
