Кутии
Кутия AeroCool P300C-G-BK-v1 Case mATX 3 x 120 mm Infinity Mirror A-RGB
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 58072
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 162 mm |
| Макс. размер видеокарта | 450 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 285 x 368 x 474.8 mm |
| RGB | Да |
| Други | Mini-tower case featuring full tempered glass front and side panels for interior viewing Each included fan has special "mirage" infinity mirror lighting effect Supports 9 total fan slots for high cooling potential Magnetic top and bottom filters allow for easy cleaning and maintenance Dual chamber design for improved cable management Includes 3 SSD slots and 2 HDD drive bays |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
