Кутии
Кутия AeroCool RIFT RGB
34.00 €
/ 66.50 лв.
Спечели 34 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18465
Купи на изплащане
| Производител | AeroCool |
| Продуктов код | ACCM-PV13012.11 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120 mm x 3 (optional) Top: 120 mm x 1 (optional) Supports VGA fan: 120 mm x 2 (optional) |
| Включени вентилатори | 1 Rear: 120mm x 1 (Includes 120mm Fan) |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic SD Card Reader |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 371 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 195 x 461 x 411 mm |
| Тегло (kg) | 3.70 kg |
| RGB | Да |
| Други | Supports card reader from the top panel: SD, microSD (T-Flash), SDHC, microSDHC up to 64GB, SDXC, microSDXC up to 32GB. Water Cooling : 120mm front (optional) |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!